Skip to main content
2019 Yılı Mart ayında Kurumsal Kimlik Tasarımı, Web Sitesi, Hosting ve Sosyal Medya işlerini üstlendiğimiz Demmak Makina müşterimiz için 11 ülkede düzenlediğimiz sosyal medya reklam kampanyası 20 günde toplam 52.850 hedef kitle erişimi alarak başarıya ulaştı ve müşterimiz ilk yurtdışı makina satışını Ukrayna ülkesine gerçekleştirdi. Ayez 360 Reklam Ajansı olarak müşterilerimizi Türkiye ve Dünya pazarlarında başarıyla temsil ediyor, ülke ekonomisine katma değer sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Demmak Makina Facebook Sayfası

sosyal medya, facebook, reklam ajansı

Uzaklar Taşımacılık web projemiz ile uluslararası nakliye sektörünün en rekabetçi kelimeleri olan Almanya Nakliye, Hollanda Nakliye, İngiltere Nakliye arama sorgularında iki ayda Google 1. sayfa ilk üç sıra başarısını elde ettik. Web sayfası ziyaretçi hacmini %400 oranında artırdık. Müşterilerinizin iş potansiyellerini arttırarak memnuniyetlerini sağlamaktan gurur duyuyoruz.

  • Web Tasarım
  • Web Tasarım
Altay Global müşterimizin Bulgaristan Praktiker mağazalarında satılacak ürünü için özel kutu tasarımı hazırladık. Tasarımımızda, Nasa'nın 400 farklı uydu görüntüsünden derlediği dünyamızın gece ışıkları görüntüsünü kullandık ve satış yapılacak olan Praktiker mağazalarından tasarımımıza tam not aldık.

Cumhuriyet Mah. 92. Sok. No:1
55200 Atakum, Samsun, Türkiye
© Ayez 360, Brand registered.